emons-spedition-lkw-auf-der-landstrasse-panoroma

Przewozy drogowez Emons Spedition

Emons od dawna świadczy usługi przewozów drogowych. Paczka, drobnica, ładunki częściowe lub całosamochodowe – w Emons Twoje przesyłki są w dobrych rękach, do momentu bezpiecznego przybycia do celu.

strassenverkehre-icon-rotstrassenverkehre-icon-rotstrassenverkehre-icon-rot
emons-transporte-lkw-auf-einer-landstrasse

Od ponad 90 lat organizujemy transport drogowy


Transport samochodowy – pojedynczy lub multimodalny

Paczka, drobnica, ładunek częściowy lub całosamochodowy


Oprócz swojej zasadniczej funkcji, transport drogowy jest ogniwem łączącym wszystkie środki transportu. Emons wykorzystuje w swoich obejmujących cały świat łańcuchach logistycznych wszystkie środki transportu – pojedynczo lub multimodalnie. Segment ten obejmuje zatem także paczki. Przesyłki w postaci paczek wprowadzamy do wiodących sieci zajmujących się przewozem paczek, które oferują różne opcje dostaw. Przy dostawach ładunków częściowych lub całosamochodowych Emons wykorzystuje własną flotę samochodów ciężarowych, uzupełnianą przez transport czarterowy.

 Systemowa wysyłka drobnicy –
także międzynarodowo


Własna sieć transportu drobnicy z wykorzystaniem odbywające się w określonym takcie ruchu liniowego

Regularny czas dostawy 24 do 48 godzin, ekspres lub w określonym terminie


UNasza sieć przewozów drobnicy obejmuje ponad 20 własnych oddziałów i wydajnych partnerów i należy do 10 najlepszych w Niemczech. Taktowany, liniowy transport drobnicy jest realizowany głównie z wykorzystaniem własnej floty samochodów ciężarowych Emons Transporte. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy najbardziej korzystnym cenowo, regularnym czasem dostawy 24 do 48 godzin, mogą także skorzystać z usług ekspresowych aż po dostawę w określonym terminie.

Emons obsługuje Europę, Europę Wschodnią i Bliski Wschód, posiadając własne spółki w Bułgarii, Danii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, Słowacji, Czechach i Turcji. Ponadto współpracujemy z wybranymi, uznanymi partnerami logistycznymi. Przesyłki pilne lub z określonym terminem dostawy spedycja Emons organizuje po konsultacji z klientem, za opłatą zależną od nakładów.
 
Szeroki zakres usług dodatkowych 


Awizo według życzenia, transport ładunków niebezpiecznych lub dostawy za pobraniem, to tylko niektóre przykłady szerokiego zakresu usług Emons Spedition. Sprawdzone przebiegi i ciągłe monitorowanie to podstawa zawsze wysokiej jakości firmy Emons. Zarządzanie jakością i ochrona środowiska naturalnego w firmie Emons Spedition są certyfikowane.

Twój osobisty kontakt ze specjalistą

W Emons zawsze rozmawiasz ze znanym Ci doradcą klienta, który osobiście nadzoruje transport Twoich przesyłek.